TFF Ülker
Geleceğin Yıldız Kızları

Ülkenin geleceği kızlar, yanınızda Ülker var!
Ülker ve Türkiye Futbol Federasyonu, yeteneğine güvenen genç kızların kendini gösterip milli takım havuzuna girmesinin yolunu açıyor.

Belirlenen hareketleri yapıp video çekerek yeteneğini göster, başvurunu yap. U15 Hazırlık Kampı’na katılacak 33 kişiden bir ol… Kadın Milli Takımı Teknik Direktörlerimiz ile Riva Hasan Doğan Tesisleri’nde geleceğin yıldızı olma şansını yakala.
BAŞVUR
Son Başvuru 20 Aralık
Nasıl Başvurabilirim?
1- Türkiye Futbol Federasyonu ve Ülker iş birliği ile gerçekleşen Geleceğin Yıldız Kızları projesi kapsamında 2024 Ocak ayı içerisinde yapılacak olan U15 Hazırlık Kampı’na 30 oyuncu ve 3 kaleci davet edilecektir.
2- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma hakkına sahip olan 01.01.2009-31.12.2011 tarihleri arasında doğan kız futbolcular başvurabilir.
3- Başvuracak adayların Türkiye’ de ikamet etme zorunluluğu yoktur.
4- TFF Ülker Geleceğin Yıldız Kızları projesi dahilinde U15 Hazırlık Kampı’na seçilebilmek için adayların ulkeryildizkizlar.tff.org adresinde bulunan online başvuruyu eksiksiz veli ve/veya vasi gözetiminde tamamlamış olması gerekmektedir. Veli ve/veya vasisinin onayı olmaksızın yapılan başvurular kabul edilmeyecek olup, bu şekilde bir başvuru yapılması halinde futbolcu programa katılmaya hak kazanmış olsa da katılmasına izin verilmeyecektir. Veli ve/veya vasinin iznini başvurudan sonra geri çektiğine ilişkin yazılı bilgilendirmeyi yapması halinde de başvuru geçersiz sayılacaktır.
5- Online başvuruyu tamamlamış olan oyuncunun değerlendirme işlemi Kadın Milli Takımlar Teknik Heyeti tarafından yapılacaktır.
6- Adayların video çekim öncesi dikkat etmesi gereken konular; güvenli ortamda, güvenli materyaller ile video çekimi yapılmalıdır.
*Sporcunun video çekimine başlamadan kameraya bakarak ad – soyad ve doğum tarihini söylemesi beklenir.
*Sporcunun krampon veya spor ayakkabı giymesi beklenir.
*Sporcunun eşofman veya spor şort giymesi beklenir.
*Sporcunun arka fon ile kıyafetlerinin aynı olmaması beklenir.
7- Video çekim öncesinde ve çekim sırasında meydana gelebilecek sakatlıklar sonucu alınacak raporlar dikkate alınmayacak, TFF ve Ülker sorumlu tutulmayacak ve adaya daha sonra video gönderme hakkı verilmeyecektir.
8- Video kayıt ve başlangıcında kimlik kontrolü ve kamera çekimleri incelenecektir. Başvuruyu şüpheye düşürecek bir durumun varlığı gibi benzer ve gerekli durumlarda bu adayların başvuruları iptal edilecektir. Futbolcu, veli ve/veya vasi işbu hususu koşulsuz olarak kabul eder.
9- Futbolcu, Proje dahilinde verdikleri kişisel bilgilerinin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul eder. Futbolcu, Proje süresince verdiği bilgilerde herhangi bir değişiklik olması halinde bu durumu TFF’ye yazılı olarak bildirmek ile yükümlüdür. Bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle Futbolcu’nun ulaşılamamasından ve bu nedenle oluşabilecek her türlü doğru veya dolaylı zarar hususunda TFF kesinlikle sorumluluk kabul etmez.
10- TFF, kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır.
11- Futbolcu, işbu Katılım Koşullarında belirtilen Proje şartlarını kabul etmiş sayılır. Proje şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Çağlayan Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır. Bu koşullarda belirlenmeyen diğer hususlarda karar yetkisi, münhasıran TFF’ye ait olacaktır.
12- U15 Hazırlık Kampı’na seçilen futbolcular için kamp katılım koşulları daha sonra açıklanacaktır ve katılacak futbolcular bu koşullara uymakla yükümlüdür.
13- Sorularınız geleceginyildizkizlari@tff.org mail adresine iletebilirsiniz.
BAŞVUR
Adayın başvuru formunda yer alan neden futbol oynamak istiyorsun? Futbolla ilgili hedefin ne? sorularına verdiği cevaplar değerlendirmeye alınacaktır. 10 puan üzerinden 2 puan yazılı ifadeden verilecektir. Videoda istenilen teknik çalışma esasları aşağıda açıklandığı gibi yapılmalıdır.
Kısa Pas: 5 metrelik mesafeden duvar ya da pasör yardımı ile kısa pas yapabilmek.
İlk Dokunuş - Dönüşler: Şekilde gösterildiği gibi, oyuncu pasör ya da duvardan gelecek topu alır ve ayak dışı daha sonra tekrarında ayak içi dönüş yapabilmek.
Şut: Şekilde gösterilen ve işaretlenen yerden; 20 metre uzaktan şut atabilmek.
Uzun Pas: 20 metrelik mesafeden pasör ya da duvar yardımı ile yerden ve havadan pas yapabilmek.
Dribling - Top Sürme: Şekilde gösterilen parkur, belirtilen metre aralıklarında hazırlanır. En hızlı yapacağı şekilde parkuru tamamlar.
Top Sektirme: Oyuncu 2x2 metre kare alanda 20 kere topu düşürmeden sektirmeye çalışmak.
BAŞVUR
Değerlendirme Hareketleri
İletişim
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.
BİZİ TAKİP EDİN